Zdroj : ESL Česko a Slovensko FB
in

Trust.Universe vítězí na ESL Nationals CZ/SK Season 1 Finals

Trust.Universe a Dark Tigers sehráli v Katovicích poměrně jednoznačné finále, ve kterém nakonec dominovali Universe.

Dark Tigers si vybrali jako první mapu Nuke, na které chtěli soupeře zaskočit. Trust.Universe pod vedením Ketubora ale přijeli do Katovic připraveni na všechno. Na mapě číslo jedna smetli DTG Universe 16:4 a za méně než hodinu vedli 1:0 na mapy.

Před turnajem se měla finále každého regionu hrát systémem Bo5, což podle mě favorizovalo Dark Tigers. ESL ale formát změnilo na Bo3, a tak po vítězství na první mapě byli rázem Universe na koni.

Universe šli pro svůj pick na Train. A hned z úvodu ukázali proč. Velice rychle vedli 7:1 a vše nasvědčovalo tomu, že i druhá mapa bude mít stejný průběh jako Nuke. Dark Tigers ale konečně začali předvádět CS, které jsme od nich viděli v průběhu celé ligy a první polovinu nakonec dotáhli na skóre 7:8. Bohužel ztratili osm kol na defenzivní straně, a to se na Trainu nevyplácí. Ve druhé polovině se vedení přelévalo ze strany na stranu až se nakonec Universe dostali do mírného trháku 15:12. Měli tak na mušce tři matchpointy. Dark Tigers přidali ještě jedno kolo, ale to od nich v Katovicích bylo vše.

Trust.Universe si tak připisují premiérový titul ESL Nationals CZ/SK Season 1!

Petr Utíkal

Článek napsal Petr Utíkal

Streamer s láskou k esportu, vášnivý tenista a snažící se student.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor