in

Tvůrce CSGO map říká, že nové skiny hře neprospívají

FMPONE si myslí, že by Valve měla přidat možnost nové skiny kompletně deaktivovat.

Shawn „FMPONE“ Snelling, jeden z tvůrců de_cache, se na Twitteru vyjádřil proti novým skinům hráčů, které dorazily spolu s nejnovější CSGO operací tento týden, Shattered Web.

Nové skiny hráčů v CSGO jsou, bohužel, game-breaking. Jediným způsobem, jak tento nápad může fungovat, je možnost jej deaktivovat. Vím, že to není to, co chce Valve slyšet. Tento nápad je však špatný pro hraní. Tvůrci map vybírají určité vzhledy (.kv soubor), protože chtějí jasný kontrast.

FMPONE si však uvědomuje, že tato aktualizace neovlivní turnaje CSGO. Organizátoři turnajů mohou zakázat nové skiny, pokud to ovlivňuje soutěžní hru. Organizace FACEIT se například rozhodla použít výchozí modely pro finále sezóny ECS po projednání této záležitosti s týmem a asociací profesionálních hráčů Counter Strike.

Tweet od FMPONE rozbouřil vlnu diskuzí. Například Daniel “ddk“ Kapadia se vyjádříl takto: “Úplně souhlasím,“ řekl ddk. “Konkurenční integrita je král a nikdy by neměla být ohrožena.“

Valve pravděpodobné přidal agenty (nové skiny), aby přilákal nové hráče do CSGO. Existuje mnoho příležitostných hráčů, kteří si užívají kosmetické části hry, ale toto je funkce, kterou fanoušci Counter-Strike nikdy předtím nezažili.

Jaký je váš názor? Měli by vývojáři CSGO přidat možnost deaktivace skinů do příští aktualizace?

Jiří Sedláček

Článek napsal Jiří Sedláček

Zakladatel EsportsMagazin.cz, fanoušek esportu, VR, blockchainu a kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor