in

Twitch rozdává zlatý loot box

Před pár dny byla spuštěna akce, kdy odběratelé Twitch Prime mohou získat zlatý loot box do Overwatche, která obsahuje jeden z legendárních itemů do hry. Hráči tak mají ještě měsíc na to, aby tuto bednu získali, akce totiž končí až 8. října.

V minulosti hráči mohli získat v obdobné akci takzvané Wrecking Ball bedny, ale i jejich nabídka byla samozřejmě časově omezena. Další zlatou bednu budou hráči moci získat až zase později, nejspíš ještě v říjnu. Zlatá bedna obsahuje, jak již bylo řečeno, alespoň jeden legendární item, což je právě pro Ovewatch velká věc. Pravidelné boxy nabízejí alespoň jednu položku vzácné, nebo alespoň vyšší kvality, avšak ta zlatá přinese vždy něco extra.

Overwatch hráči, kteří mají Twitch Prime účty, tak pouze propojí své účty s hrou, aby následně od Twitche obdrželi aktivační kód, po jehož zadání se loot box automaticky objeví ve hře při příštím přihlášení. Pro každý účet je však k dispozici pouze jeden kód, což znamená, že pokud někteří hráči mají z nějakého důvodu více účtů na Twitch Prime, nebudou moci získat více než jednu odměnu.

Samotné kódy vyprší po třech měsících od jejich získání. Proto pro ty, kteří své účty ještě nepřipojili, naleznou pokyny na webu. Pokud účet Twitch Prime nemáte, budete se muset pro získání bedny zaregistrovat. Jinak máte smůlu.
Blizzard také nadále pokračuje s propagací D.Va Nano-Cola Challenge, díky které můžou hráči získat odměny v podobě epického skinu, o čemž jsme vás informovali v předešlém článku.

Zdroje: dotesports.com

 Radim Minář

Článek napsal Radim Minář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor