in

TwitchCon 2018

26. října startuje v kalifornském San Jose v tamním San Jose McEnery Convention Center letošní TwitchCon. Společnost Twitch právě oznámila seznam toho, na co se mohou návštěvníci těšit. Včetně stánků a akcí zaměřených na Fortnite uvidí také hráče PUBG, Call of Duty: Black Ops 4Games Done Quick.

Právě pro Fortnite tu bude grand finále soutěže Fortune Fall Skirmish, kde se hráči poperou a pořádný balík, který čeká na toho prvního. Ale samozřejmě nezůstane jen u Fortnite. Své herní pecky představí i společnost Bethesda, takže se návštěvníci mohou těšit na live streamování pecek jako Fallout 76, The Elder Scrolls Online, nebo Quake Champions.

TwitchCon 2018 bude skutečným odrazen komunitní vášně pro gaming, cosplay, charitativní události a mnoho dalšího, plný vzrušujících, interaktivních zážitků“, uvedla Kate Jhaveri ve svém prohlášení. „Hry se staly součástí tradiční kultury a je jasně vidět, jak se to odráží v počtu značek, které jsou toho součástí.“ 

Jako příklad tu máme například společnost Nerf, ta přinese dokonce repliky zbraní právě z Fornite.

Součástí akce budou samozřejmě i workshopy, tak jak to ostatně na podobných akcí bývá zvykem. Pro více informací o celé akci naleznete samozřejmě přímo na stránce TwitchCon.

Zdroje: dotesports.com

 Radim Minář

Článek napsal Radim Minář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor