in

Tým Liquid opět na vrcholu

V posledních dnech se v Moskvě odehrál turnaj šesti týmů ze světové špičky. Hrálo se celkem o 300 000 $, takže motivace byla velká

 

Tým Liquid (Matumbaman, Miracle, MindControl, GH, Kuroky) se na scéně už delší dobu neukázal, a tak se spekulovalo, jestli jsou stále na takové úrovni, jako bývali.

 

Ve skupině se nejprve utkali s Forward Gaming (Resolution, Yawar, Universe, MSS, SVG), kde bez problému vyhráli 2:0. V dalším zápase je čekal momentálně nejsilnější čínský tým – PSG.LGD (Ame, Maybe, Chalice, Fy, xNova).  S Číňany to byl sice vyrovnanější souboj, přesto se hráčům týmu Liquid podařilo vyhrát opět 2:0 a tím zvítězit ve své skupině a dostat se tak do Upper Bracketu.

 

Zde se utkali s týmem Na´Vi (Crystallize, Magical, Blizzy, Chuvash, Sonneiko), který překvapil vítězstvím ve skupině A, kde dokonce porazil Virtus Pro (Ramzes666, Noone, Pasha, Rodjer, Solo) 2:0. V sérii proti týmu Liquid neměli hráči Na´Vi šanci a prohráli 2:0. Druhá hra trvala pouhých 17 minut a 19 sekund. Tým Liquid tak postoupil do finále, kde čekal na svého soupeře. Tím nebyl nikdo jiný, než Na´Vi, kteří si v Lower Bracketu poradili s PSG.LGD 2:0. Finále bylo velice jednostranné. Tým Liquid měl díky postupu z Upper Bracketu jeden bod v sérii zaručen. Série dopadla velmi dobře ve prospěch týmu Liquid, který obě následující hry vyhrál a jeho hráči si odnesli 150 000 $.

 

Michal Mašika
Zdroje: GosuGamers.net (foto)

Michal Mašika

Článek napsal Michal Mašika

Redaktor Esportsmagazin.cz, nadšenec do esportu, programování a fotbalu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor