in

Tým Liquid si stále drží 1. příčku po výhře nad Cloud 9

V dnešních ranních hodinách se konal očekávaný souboj o první místo v LCS mezi týmy Liquid a Cloud9. Zápas probíhal jak měl, říkají analytici.

Po minulém týdnu, kdy Cloud 9 dokázal porazit TSM, bylo velké očekávání, že Cloud 9 dokáže zdolat i tým Liquid. Bohužel pro fanoušky týmu Cloud 9 se tak neděje a Liquid si stále drží první příčku v LCS. Po dlouhém a vyrovnaném čtyřicetiminutovém zápase dokázali hráči týmu Liquid zničit Nexus Cloud 9 a po a ukončují tak sérii osmi vítězství Cloud 9. Zůstávají také stále na první příčce v tabulce se skóre 12-1.

Yiliang „Doublelift“ Peng byl vyhlášen jako muž zápasu se svou Kai’sou (5/0/6), ale před zápasem si nebyl úplně jistý. „Byl jsem velice nervózní před zápasem, protože Cloud 9 je silný tým a většinou nás poráží i ve scrimech“ (Scrim – přátelské utkání, aby si týmy vyzkoušely nové strategie atd. – pozn. red.). Během zápasu ale Doublelift hrál sebevědomě a dokázal dotáhnout hru k vítězství.

Tato hra byla důležitá i pro Nicolaje „Jensen“ Jensena, který hrál už podruhé proti svému bývalému týmu a v obou zápasech úspěšně. Jensen hrál také sebejistě a během hry ani jednou nezemřel. Ukončil hru se skóre 4/0/12 za Oriannu.

Pro tým Cloud 9 je to velká škoda, že hru prohráli, přestože se jim podařilo zabít Barona Nashora. Je možné, že uvidíme tento duel znovu v play-off, které se pomalu blíží.

 

Zdroje:
https:/twitter.com
dotesports.com

Pítr

Článek napsal Petr Dutko

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor