in

Tým USA pokračuje ve Světovém poháru

Světový šampionát v Overwatch je v plném proudu a výběr Ameriky se drží všech předpokladů a nyní jim patří dělené první místo, o které se dělí s týmem Kanady se shodným skóre 3-0. Za touto dvojicí severoamerických týmů se drží Brazílie se skórem 2-2.

Právě výběr Brazílie však ale již nemá možnost postoupit ze skupin, zatímco jejich rivalové z Norska ano, a to díky lepšímu prozatimnímu skóre.

Šance pro Nory je však mizivá, neboť jedním z jejich nadcházejících zápasů bude souboj právě s výběrem Spojených států, kteří se na domácí půjde jistě lehko nezdají a udělají vše, aby si pro postup došli. Americký výběr čeká souboj s největším skupinovým rivalem – Kanadou, se kterou se tak utkají o první místo ve skupině.

Američané potřebují k postupu už jen jedno vítězství, které by jim následně zajistilo účast na finále Světového poháru, které se uskuteční za necelé dva měsíce. Výběr Kanady je nepochybně největší hrozbou Američanů, ale oba týmy vypadají velice slibně a vyrovnaně. Americký tým má tak jediný cíl – dokázat svým fanouškům na domácí půdě, že letos si dojdou pro lepší umístnění než v minulém roce, kdy jím bylo pouze umístnění v top osmičce.

Veškeré zápasy můžete samozřejmě sledovat na oficiálním twitch kanále.

Zdroje: dotesports.com

 Radim Minář

Článek napsal Radim Minář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor