in

Týmové změny před CWL London 2019

Období „roster-changes“ bylo, jak už bývá v CWL Pro League zvykem, bohaté na všechny možné přestupy a změny organizačních vlajek.

Největším překvapením bylo bez debat zrušení týmu Red Reserve, který dosud podával v lize nadprůměrné výsledky. Sestava byla rozpuštěna a místo v lize připadlo týmu Faze Clan, který se původně do ligy ani nekvalifikoval. Faze si ale nevzali celou původní sestavu, a po těchto změnách zůstali z původních pěti hráčů pouze dva. Zer0 a skrapze tak doplnili ještě ZooMaa, Cellium a Asim. Co předvede zbrusu nový tým se dozvíme už na CWL London 2019.

Zbytek Red Reserve, to znamená Rated, Joee a Bance miří do Denial Esports, kde už na ně čekají Brack a Alexx.

Evil Geniuses se dosud vůběc nedařilo a změna v rosteru tak byla na spadnutí. Příchozím je JKap, který byl nedávno poslám na lavičku eUnited. Spolu s ním přibude do týmu organizace Phantom a celkem překvapivě Apathy, který opouští barvy EnVy.

Po odchodu z EG se Royalty upsal UYU a doplnil tak poměrně slušně rozjetý celek.

Team EnVY. který byl na začátku sezóny složen ze světových šampionů posledního ročníku CWL Pro League, doplnil svůj tým o dva nové hráče s přezdívkami Ferocitys a Decemate. Měli by tedy zapadnout dobře k již sehrámu triu SiLLy, Aches a Huke.

Tým Enigma si k sobě z Excelerate GG přitáhl hráče JetLi a s ním od Pittsburgh Knights přichází Godrx.

Excelerate nicméně jako organizace neprokračuje a svoji licenci poslala dál. Obdarován byl tým Elevate složen z hráčů Wailers, Skyz, ProFeeZy, Ruiz a Breszy.

V Londýně se bude rozhodně na co dívat. Otázkou je, zda jsou nově zformované celky schopny se tak narychlo sehrát. Favority stále zůstávají organizace jako Luminosity, Splyce nebo třeba OpTic Gaming.

Naše pokrytí výsledků z CWL Pro League sledujte na našem webu od 3. do 5. května.

Zdroje: twitter.com/CODWorldLeague

Petr Utíkal

Článek napsal Petr Utíkal

Streamer s láskou k esportu, vášnivý tenista a snažící se student.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor