in

Týmy, které se vyplatí sledovat na pařížském Majoru

Vybrali jsme pro vás pět kandidátů na vítězství Majoru

Disneyland Major nám už klepe na dveře. Pojďme se podívat, které týmy aspirují na vítězství.

Secret

Vítěz Chongqing Majoru ve složení Nisha, MidOne, Zai, Yapzor, Puppey má již zajištěnou účast na The International 2019. Zatím na všech Majorech se umístil na stupních vítězů, což je úctyhodný výkon. Momentálně drží druhou příčku v DPC žebříčku.

Evil Geniuses

Americký supertým je jednoznačně nejsilnější ve svém regionu. Hvězdné obsazení v podání Arteezy, Sumail, s4, Crit a Fly umožňuje celku podávat velmi dobré a hlavně konzistentní výkony. Dokazují to dvě třetí místa na Majorech v Kuala Lumpuru a Chongqingu. Na posledním velkém DPC turnaji nedokázali hráči získat pozici na stupních vítězů, přesto předvedli velmi dobrý výkon, zejména v sérii proti NiP.

Vici Gaming

Momentálně nejsilnější čínský celek dominoval poslednímu Majoru a pokud bude úspěšný i v Paříži, nebude to žádné překvapení. Paparazi, Ori, Yang, Fade a Dy jsou mladí hráči vedení velezkušeným trenérem a vicemistrem světa Baiem „rOtK“ Fanem. Nepochybně budou velkou hrozbou pro ostatní týmy.

Liquid

Matumbaman, Miracle, MindControl, Gh a Kuroky, to jsou mistři světa z roku 2017. Od té doby hrají stále ve stejné sestavě, což se povede málokterému týmu. Mezi jejich největší úspěchy v minulé sezóně patří vítězství na Supermajoru a čtvrté místo na The International 2018.

Fnatic

Jihovýchodní Asie byla donedávna velmi podceňovaným regionem. Na tým Fnatic ve složení MP, Abed, iceiceice, DJ a Jabz by si však měly ostatní celky dávat velký pozor. Třetí místo na DreamLeague Majoru jasně dokazuje, že jihovýchodní Asie je na velmi vysoké úrovni. Jestliže Fnatic dosáhnou na slušnou příčku, zajistí si místo na TI 2019.

Michal Mašika

Článek napsal Michal Mašika

Redaktor Esportsmagazin.cz, nadšenec do esportu, programování a fotbalu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor