Zdroje: Youtube
in

Unikrn spouští nový způsob, jak vsadit na streamery a CSGO

Sázková společnost Unikrn se sídlem v Las Vegas oznámila spuštění dvou zbrusu nových live sázkových platforem, Unikrn Streamer Betting a Unikrn Virtual.

Unikrn je startup, který umožňuje hráčům vsázet na esportové zápasy. Nyní spouští virtuální portál s názvem Unikrn Virtual, což je způsob jak vsázet na esportové zápasy nepřetržitě.

Sázky na esportové zápasy mohou vést k frustrujícím čekáním. Je to způsobeno tím, že organizátoři turnajů se zabývají logistikou a přestávkami mezi zápasy.

Tento nový druh sázek umožňuje hráčům sázet na to, který tým vyhraje nadcházející kolo CSGO. Tento zápas již byl v určitém okamžiku odehrán, ale sázkař nezná výsledek či celý zápas. Hráč tedy může umístit sázku na základě výsledku generátoru náhodných čísel (RNG). Tento typ sázení spadá do hazardní hry, a proto není ve většině USA legální.

Našim cílem s Unikrn Virtual bylo přinést fanouškům neomezenou možnost hraní, řekl generální ředitel Unikrn, Rahul Sood.

V průměru CSGO kola trvají do dvou minut, což znamená, že fanoušci si mohou vsadit na přibližně 500 zápasů denně. CSGO je stále jeden z nejoblíbenějších esportů v Evropě a Severní Americe, a také jeden z nejsledovanějších světových produktů již téměř deset let.

Zdroje: Rahul Sood (Medium.com)

 

Jako další platformu společnost představila Unirkn Streamer Betting, která umožní fanouškům vsadit na jakoukoliv hru vybraných streamerů s plně automatizovanými kurzy v reálném čase.

Jen v loňském roce fanoušci strávili sledováním Twich.tv, více než 1000 let divackého času. Unikrn tedy nabízí formu, jak spojit sledování oblíbených streamerů a zároveň si na ně v průběhu hry vsadit. Jak jednoduché, že?

Unikrn začíná měnit hazardní svět. Speciálně tedy pro hazard v esportu, kde přichází s inovativními věcmi, které fanoušky rozhodně budou bavit. Těšíme se, s čím společnost příjde příště.

Jiří Sedláček

Článek napsal Jiří Sedláček

Zakladatel EsportsMagazin.cz, fanoušek esportu, VR, blockchainu a kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor