Zdroj : playzone.cz - Radim Madarász Photography
in

Universe vítězí na Playzone Challenge BYOC LAN 2019

Universe berou během krátké doby druhý titul a na největší LAN párty v České republice smetli i favority.

Největší LAN párty na českém území se nachýlila ke svému konci a známe tak všechny mistry v herních oborech, které mohli fanoušci sledovat. Každý si přišel na své, ať už fandíte CSku, LoLku, PUBG nebo snad Starcraftu. Bylo se opravdu na co dívat i když se akci nevyhnul lehký sobotní delay, vše se obešlo bez větších technických problémů. Když se zrovna hrál zápas, co vás vyloženě nezajímal, mohli jste si to rozdat 1v1 ve fanouškovském CS eventu nebo se pokusit o co nejvyšší skóre ve hře Beat Saber. Nutno dodat, že po sobotě je každý asi fanouškem Basshuntera a jeho tracku Dota, který jsem za den slyšel asi 500x.

Pojďme se ale podívat konkrétně na Counter-Strike a jak vypadal finálový průběh turnaje.

Universe neztratili při průchodu Winners Bracketem ani mapu a to ani v duelu s Brute, kteří mají za sebou stejně jako Universe solidní sezónu. V semifinále WB je čekali skvěle hrající Moops, ale ani ti nedokázali rozjetou mašinu Universe zastavit. Ti tak dokráčeli až do finále WB. Tam na ně čekala eSuba, která po cestě porazila týmy jako ROG.eXtatus nebo třeba Dark Tigers. Modrá krev na ketuborův tým nestačila a spadla tak do finále Losers Bracketu.

Zdroj : playzone.cz – Radim Madarász Photography

V něm se eSuba utkala o postup do grandfinále s druhým týmem organizace Moops – MoopsXD. Ti se do finále LB dostali přes svůj sesterský tým a poté i přes Dark Tigers. A vítězná vlna MoopsXD pokračovala i nadále. Poradili si s eSubou a to znamenalo, že si zrahrají o titul.

Do grandfinále vítěz LB nastupoval se ztrátou jedné mapy a této výhody dokázali Universe využít a hned první mapu proměnili ve vítězství. Nebylo to ovšem nic jednoduchého. Vertigo se dostalo až do prodloužení, ve kterém nakonec potřebný počet kol přidali favorité z Universe.

  1. Trust.Universe
  2. MoopsXD
  3. eSuba
  4. Dark Tigers
Petr Utíkal

Článek napsal Petr Utíkal

Streamer s láskou k esportu, vášnivý tenista a snažící se student.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor