Zdroje: www.mineski.net
in

Velké překvapení LCS

V LCS si mnoho příznivců mohlo povšimnout jednoho velkého překvapení. Konkrétně se jedná o pozitivní výsledky týmu Optic Gaming.

Nejvyšší americká soutěž LCS je v plném proudu. Momentálně běží třetí hrací týden. A hned tu máme jedno velké překvapení, o které se postaral tým Optic Gaming. Jednoznačně se jedná o jejich velmi pozitivní výsledky.

Tento celek je známý tím, že se nikdy nedostal do play-off, tudíž se od něj neočekávali žádné zázraky. Ovšem nyní se dějí. Optic Gaming po dvou hracích týdnech zaujali vedoucí příčku v LCS a jsou tak před obhájci titulu Teamem Liquid, dále před finalisty jarního splitu TSM a semifinalisty World Championship Cloud9. Zajistili si jí především po vítězství nad Clutch Gaming, 100 Thieves, FlyQuest a Counter Logic Gaming.

Zdroj: www.dexerto.com

Minulý split se americkému týmu Optic Gaming vůbec nepovedl. Na konci jarního splitu skončil na děleném 7. a 8. místě společně s Counter Logic Gaming. Vedení se proto rozhodlo udělat pár změn ve stylu hry. Ovšem to nemohlo být tak náhlé, jelikož celek opustili po nevydařeném jarním splitu kanadský toplaner Derek „zig“ Shao a americký support Daerek „LemonNation“ Hart. Proto do týmu přišel Niship „Dhokla“ Doshi, toplaner, který hrál za Optic Gaming akademii a na místo supporta byl dosazen Terry „Big“ Chuong.

Z herního hlediska se celek Optic Gaming zaměřuje hlavně na důležité objectivy, které jim mohou pomoci v jakékoliv fázi hry. V každé hře kladou hlavně důraz na získání Rift Heralda a jednotlivé draky. Spousta fanoušků si mohla povšimnout, že Optic Gaming s těmito malými výhodami, které získávají právě ze zabití určitých objectivů vyhrávají hry. Vždy postupují kousek po kousku, snaží se vyvarovat případným soubojům a po získání určitých výhod svolají teamfight, kde své soupeře překonají a dojdou si tak pro vítězství.

Doufáme tedy, že se i nadále bude Optic Gaming dařit a budou předvádět tak famózní výkony jako doposud.

Tomáš Kratochvíl

Článek napsal Tomáš Kratochvíl

Skateboardista, student letectví a redaktor EsportsMagazin.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor