in

Vici Gaming slaví vítězství na Minoru

Dnes se odehrály zápasy play-off na Starladder ImbaTv Minoru.

Nejprve se střetli Vici Gaming (Paparazi, Ori, Yang, Fade, Dy) a Old But Gold (Illidan, G, 633, Velheor, Vanskor). První hru jasně ovládli Číňané. Ve druhé hře byly šance Old But Gold větší, ale Paparaziho Terrorblade ukončil snažení ruského týmu a zajistil tak VG postup do finále.

Druhé semifinálové utkání postavilo proti sobě Gambit Esports (Daxak, Fn, AfterLife, Immersion, Fng) a Flying Penguins (EternalEnvy, Ryoya, Sneyking, Flee, Liposa). Na rozdíl od prvního klání se v tomto dařilo Rusům. První bod v sérii získali poměrně snadno. Ve druhé hře od začátku dominovali a zápas ukončili po dvaceti minutách. Pokračovali tak do finále, kde se postavili Číňanům.

První dvě finálové hry byly velice jednostranné. Vici Gaming nedali Gambit Esports šanci a získali dva body. Ve třetí hře se Rusové zmohli na odpor a bránili svou základnu 44 minut. To jim ale nestačilo a Číňané se zmocnili jejich trůnu a vítězství v celém turnaji. Získali tak 125 000 $, 120 DPC bodů a hlavně se kvalifikovali na Dream League Season 11 Major, který začíná už 14. dubna.

Zdroje: dotesports.com

Michal Mašika

Michal Mašika

Článek napsal Michal Mašika

Redaktor Esportsmagazin.cz, nadšenec do esportu, programování a fotbalu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor