in

Výsledky MDL Macau 2019

Dnes si zrekapitulujeme turnaj MDL Macau. Přestože se nehrálo o DPC body, ukázala se na něm světová špička.

Ve skupině se nejlépe dařilo týmu Liquid (Matumbaman, Miracle, MindControl, Gh, Kuroky) se skóre 5-2. To asi nikoho nepřekvapilo. O překvapení a menší skandál se postarali hráči Virtus.Pro (Ramzes666, Noone, Pasha, Rodjer, Solo). Jeden z nejlepších týmů světa skončil poslední s pouhými dvěma body. Velkou debatu také rozvířila skutečnost, že Noone a Pasha hráli při vybírání hrdinů proti EHOME (Ego, ASD, XinQ, tianmin, y´) Apex Legends. Mnozí byli pobouřeni, jelikož to podle nich vyjadřuje neúctu k soupeři.

Do finále Upper Bracketu se probojovaly týmy Liquid a Evil Geniuses (Arteezy, CCnC, s4, Crit, Fly). Hráči týmu Liquid měli navrch, a tak zvítězili 2:0. EG spadli do Lower Bracketu, kde na ně čekali již zmínění Virtus.Pro. Ve třech velmi napínavých hrách se podařilo získat dva body americkému týmu, který tak měl možnost odvety proti Liquid.

Předloňští mistři světa vstoupili do grandfinále ve velkém stylu. První dvě hry ovládli ve velmi krátké době. Ve třetí hře dokázali EG vyhrát, ale to jim k celkovému vítězství nepomohlo. Jejich soupeři se z porážky oklepali a získali i třetí bod a trofej pro vítěze.

Zdroje: dotesports.com

Michal Mašika

Michal Mašika

Článek napsal Michal Mašika

Redaktor Esportsmagazin.cz, nadšenec do esportu, programování a fotbalu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor