in ,

Výsledky 1. hracího dne LEC

Včera nám odstartovala nová sezóna LEC a přišla velká překvapení. Jako jedno z největších překvapení můžeme považovat hráče G2 Esports, kteří hráli Zoe na botu! Vývojáři z Riot games taky vydali nové video ohledně LEC.

 

Včera odstartovala nová sezóna v LEC a už známe výsledky. Ukázaly se nám také nové tváře. Hned na úvod je třeba pochválit výkon Marka „Humanoid“ Brázdy, který se svým Aatroxem potopil Excel Esports. Našemu druhému zástupci Patrikovi „Patrik“ Jírů se už tolik nedařilo.

 

Výsledky LEC (první hrací den)

Fnatic FNC      0:1      SK Gaming SK

ExceL EsportsXL        0:1     SplyceSPY

VitalityVIT      0:1     Schalke 04S04

RogueRGE    0:1   MisfitsMSF

OrigenOG      0:1   G2 EsportsG2

 

Překvapivé výsledky najdeme hned od začátku vysílání. FNC hráli dokonce 2 hry s SK Gaming, ale první hra byl remake zápasu, protože tým Fnatic měl údajně technické problémy ve hře. Druhá hra byla o něco vyrovnanější, ale stále SK Gaming dokázali vyhrát. V druhém zápase vysílání se ukázal v dobrém světle náš český mid laner Marek „Humanoid“ Brázda, který se svým Aatroxem s kda 5/0/8 porazil Excel Esports. Bohužel náš druhý český zástupce Patrik „Patrik“ Jírů prohrál se svým týmem svůj duel s G2 Esports. Je také třeba podotknout, jak sestava G2 Esports funguje. V zápase jsme mohli vidět Zoe na botu v podání Perkze a také Karthuse v jungli od Jankose.

 

highlights ze zápasu SPY – XL

 

Zdroje:
youtube.com/lolesports
youtube.com/KazaLoLLCSHighlights
playzone.cz

 

Pítr

Článek napsal Petr Dutko

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor