in

WePlay! Dota 2 Tug of War: Radiant ovládli NiP

Na dalším pokračování úspěšných online turnajů od společnosti WePlay! jsme viděli několik překvapení.

Ze začátku byly týmy rozděleny do dvou skupin, západní a východní. V semifinále západní skupiny překvapil tým Singularity (Xcalibur, Pingvicek, Schachlo, EGM, Miposhka), jenž porazil loňské mistry světa OG (iLTW, Topson, Ceb, Jerax, Notail). Ve finále se hráči týmu Singularity setkali s NiP (Ace, Fata, 33, Saksa, ppd). O grandfinále se strhl velký boj, který zašel až do páté hry, ve které zvítězili Ninjas in Pyjamas.

Ve východní skupině se nejvíce očekávalo od Gambit Esports (Daxak, Afoninje, AfterLife, Immersion, fng). Ti ovšem podlehli méně známému celku Nemiga Gaming (Zitraks, Sunlight, TheChosenOne, Astral, Fishman) 1:2. Z druhé strany se do finále probojoval tým Empire, jenž porazil Na´Vi (Crystallize, Magical, Blizzy, Chuvash, Sonneiko) poměrem 2:0. Ve finále se v poměrně rychlých hrách ujali vedení 2:0 hráči týmu Empire. Nemiga Gaming zvládli získat jeden bod, ale na výhru v sérii to nestačilo. Tým Empire zvítězil 3:1.

Velké finále se hrálo na 4 vítězné hry (Bo7). Podobný systém je používaný například ve Starcraftu, v Dotě je však naprosto neobvyklý. První hru získali Rusové. Další tři body si připsali NiP a vypadalo to, že s Empire bude rychle vymeteno. Rusové se zmohli ještě na jeden bod, ale v šesté hře podlehli evropskému celku. Konečné skóre je tak 4:2 ve prospěch NiP. Ti tak z turnaje získávají odměnu 30 000 $ a zajištěné místo na turnaji Tug of War: Mad Moon.

Zdroje: reddit.com

Michal Mašika

Michal Mašika

Článek napsal Michal Mašika

Redaktor Esportsmagazin.cz, nadšenec do esportu, programování a fotbalu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor