in

Zimní update – Frosthaven a nová Arcana

Do Doty 2 přišel nový update s názvem Frosthaven a nová Arcana na Rubicka.

 

V módu Frosthaven úkolem je bránit s pěti spoluhráči základnu před nájezdy hord nepřátel. Je velice podobný jako loňský event Dark Moon. Na výběr máte jen omezený počet hrdinů, jejichž některé schopnosti jsou pozměněné. Za zabíjení nepřátel dostáváte zlaťáky a kupujete si předměty jako v klasické hře.

Čím méně ztratíte věží a umíráte, tím více dostáváte zlata. Jakmile hra skončí, dostanete body eventu, za které dostáváte odměny v podobě zatočení kola štěstí, předmětů do eventu nebo zvuků do chatovacího kolečka.

 

Nejvzácnější odměnou je však kurýr Gingerbread Baby Roshan, jehož cena by se na trhu mohla pohybovat podle očekávání v řádech tisíců dolarů. Celý event je kompletně zdarma, pouze předplatitelé programu Dota Plus dostávají možnost točení kolem štěstí dvakrát.

 

Další věcí, která do Doty přibyla je dlouho očekávaná Arcana na Rubicka. Stojí klasicky 34,99 USD a pokud ji zakoupíte do 21. ledna 2019, bude mít vzácnost Exalted. Tato Arcana je zatím nejpropracovanější ze všech. Mění efekty 115 ukradeným kouzlům a zároveň rubickův plášť mění barvu podle toho, kterému hrdinovi kouzlo ukradnete.

Blíží se Vánoce a toto by mohl být dárek pro vaše kamarády.

 

Michal Mašika

Michal Mašika

Článek napsal Michal Mašika

Redaktor Esportsmagazin.cz, nadšenec do esportu, programování a fotbalu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor