in

Získat $70,000 za výhru ve Fortnite?

Někteří z vás určitě někdy alespoň zaslechli něco o YouTuberovi Mr.Beast, který se mimo jiné baví tím, že náhodným streamerům na Twitchi posílá obrovské donaty.

Tentokrát to „schytal“ člen jednoho z profesionálních týmů Optic Gaming a bývalý hráč Call of Duty, Jack „CouRage“ Dunlop.

Pro Jacka to byl den jako každý jiný, zapnul stream a šel si zahrát Fortnite. Avšak až do doby, kdy mu dvojice youtuberů, Mr.Beast a Miniminter nenapsala o zajímavé nabídce. Jejich nabídka byla jasná, „Vyhraj a dostaneš od každého z nás $35,000.“ Splněný sen, nemyslíte?

Výzva, která se neodmítá. A tak začal jeden z nejvypjatějších zápasů, kdy každý protivník, kterého na mapě v jeho průběhu potkal, mohl být tím, kdo jej o možnou výhru připraví. Jack se však dostal přes všechny až zůstal pouze sám proti jednomu, kdy každá sebemenší chyba, či zaváhání mohlo znamenat konec. Zóna se menšila až zůstal malý kruh, který měl rozhodnout. Uprostřed se však objevil jako první právě CouRage a když se mu podařilo svému nepříteli do cesty do „zóny“ postavit pár zdí mezi tím co se mu snažil utéct z dostřelu, tak se náhle na obrazovce objevilo vytoužené Victory Royale a Jack propukl v obrovskou radost. Následující vteřiny tak nebylo z jeho mikrofonu slyšet nic jiného, než „oh my god,“ zatím co běhal okolo počítače.

Tak co? Brali by jste i vy podobný zážitek? Tak trénujte, nikdy nevíte, kdo se zrovna dívá.

Zdroje: dotesports.com

 Radim Minář

Článek napsal Radim Minář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor